Møt våre medlemmer

Gjennom medlemskap i NSA blir du en del av et bedriftsnettverk.

__wf_reserved_arv

Arctic Seaweed AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Kim Kristensen
kim@aseaweed.com
+47 465 19 122
__wf_reserved_arv

Bacassa Seaweed AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Ale Christer Magnussen
christer@bacassaseaweed.com
+47 975 41 993
__wf_reserved_arv

Barents Seaweed AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Kåre Breivik
k.bre@online.no
+47 915 63 764
__wf_reserved_arv

Det Kongelige Selskap for Norges Vel

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Øyvind Ørbeck Sørheim
Oyvind.Orbeck.Sorheim@norgesvel.no
+47 930 22 013
__wf_reserved_arv

Folla Alger AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Torben Marstrand
torben.marstrand72@gmail.com
+47 476 20 858
__wf_reserved_arv

Gildeskål Forskningsstasjon AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Morten Lorentsen
morten@gifas.no
+47 476 01 810
__wf_reserved_arv

Kelpinor AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Hermann Schips
schips@kelpinor.no
+47 468 22 092
__wf_reserved_arv

Kunnskapssenteret i Gildeskål

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Edward Fitzgerald
edward@kig.no
+47 400 73 608
__wf_reserved_arv

Lofoten Blue Harvest AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Nikolai Buer
nikolai@lofotenblueharvest.com
+47 479 66 700
__wf_reserved_arv

Lofoten Seaweed Company AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Angelita Eriksen
Angelita@lofotenseaweed.com
+47 906 735 22
__wf_reserved_arv

Nordi Ocean AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Petter Marius Synnes
pmsynnes@nordiocean.no
+47 924 11 629
__wf_reserved_arv

Ocean Forest AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Harald Sveier
Harald.sveier@leroy.no
+47 908 59 770
__wf_reserved_arv

Oceanfood AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Renate Olsen
rl@oceanfood.no
+ 47 975 44 119
__wf_reserved_arv

Polar Algae AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Trine Bredal Hauan
trine@polaralgae.no
+47 906 24 594
__wf_reserved_arv

Polaralge AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Gunnar Skjellvik
gunnar@skjellvik.no
+47 975 95 016
__wf_reserved_arv

Pursea AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Carl Erik Bergwitz-Larsen
carlerik@pursea.no
+47 916 46 008
__wf_reserved_arv

Salten Algae AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Jarl Gåsvær
jarlhg@gmail.com
+47 922 97 280
__wf_reserved_arv

Seaweed AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Audun Oddekalv
aooddekalv@gmail.com
+47 481 32 779
__wf_reserved_arv

Seaweed Solutions AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Ole Kristian Norvik
norvik@seaweedenergysolutions.com
+47 976 56 695
__wf_reserved_arv

Sjøgård - The Sea Farm AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Jan Pfister Brunschwiler
jan@sjogaard.org
+41 793 22 3049
__wf_reserved_arv

Tango Seaweed EIendom AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Wernik Hauge
wernik@he.no
+47 906 10 682
__wf_reserved_arv

Tekslo Seafood AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Runar Trellevik
runar.trellevik@teksloseafood.no
+47 926 42 925
__wf_reserved_arv

Tro-Tare AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Jofrid Troland
jofrid@trolandlaks.no
+47 995 28 723
__wf_reserved_arv

Troll Systems AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Rune Rørstad
rune@trollsystems.no
+47 930 52 911
__wf_reserved_arv

Val FoU AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Kristine Fagerland
kfagerland@val.vgs.no
+47 924 26 020
__wf_reserved_arv

Vesterålen Seaweed AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Stian Frivåg
stian@vmo.no
+47 992 25 113
__wf_reserved_arv

Wandering Owl AS

Besøk nettstedet

Kontaktperson

Jenna Rigby
jenna@wanderingowl.com
+47 413 16 846

Bli medlem

Ønsker du å bli medlem? Få tilgang til innhold og arrangementer bare for medlemmer. Kontakt oss om medlemskap.